Close

Ludzie fundacji

Jesteście ciekawi kto tworzy: Miej Gest ?

Odpowiedź, znajdziecie poniżej 🙂

Struktura organizacyjna Fundacji Miej Gest:

 1. Fundatorzy: powołują fundację oraz jej zarząd.
 2. Zarząd Fundacji: reprezentuje organizację.
 3. Rada Fundacji: jest organem doradczym i kontrolnym zarządu fundacji.

 

 Fundację powołali:

 • Paulina Muszyńska
 • Łukasz Kropski
 • Aleksandra Krakowiak
 • Konrad Krycki

W zarządzie Miej Gest zasiadają:

 • Tomasz Krakowiak – Prezes zarządu
 • Paulina Muszyńska – Wiceprezes zarządu

Członkami Rady Fundacji są:

 • Konrad Krycki
 • Łukasz Kropski
 • Kamil Falana

Paulina Muszyńska

Szalona, pełna energii i nieokiełznana w swoich pomysłach studentka dziennikarstwa. Zawsze uśmiechnięta i chętna nieść pomoc całemu światu o każdej porze dnia i nocy. Ma wspaniały kontakt z dziećmi, uwielbia tańczyć w rytm „jestem sobie przedszkolaczek” i po przebudzeniu nuci pod nosem „Koła autobusu kręcą się..”. Zawodowo pracuje w dużej europejskiej korporacji i nie daje się ponieść szaleństwu wyścigu szczurów.

Aleksandra Krakowiak

Z zawodu –pedagog specjalny, od lat pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Swój zawód traktuje jako powołanie. Prywatnie – żona i mama dwójki dzieci, właścicielka dwóch psów, królika, dwóch świnek morskich i ślimaka afrykańskiego. Prowadzi dom, który zawsze stoi otworem dla przyjaciół, rodziny i osób, które potrzebujących pomocy i rady. Kobieta-kalendarz. Pilnuje, aby wszystkie cele zostały zrealizowane na czas. W naszej fundacji  trzyma w ryzach harmonogram działań fundacji. Prowadzi zajęcia indywidualne dla podopiecznych i służy radą rodzicom dzieci niepełnosprawnych.

Tomasz Krakowiak

Prywatnie Tata trójki dzieci, w tym 11 letniego syna z niezdiagnozowaną wadą genetyczną. Zawodowo nauczyciel, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz prowadzeniu organizacji pożytku publicznego. Wiecznie młody duchem, dla którego życiową dewizą jest „przecież to nie problem”. Praca w chaosie to dla niego chleb powszedni. Robiąc kilka rzeczy na raz zawsze dopnie wszystko na ostatni guzik, co czasami wydaje się istnym cudem. Pod jego przewodnictwem wrocławski sztab WOŚP pobijał co roku kolejne rekordy w wysokości zbiórek. W chwili obecnej wraz z rodziną i przyjaciółmi postanowił zrealizować  swoją wizję, której owocem jest FUNDACJA MIEJ GEST.

Łukasz Kropski

Dla niego piłka zawsze jest w grze. Zawodowo trener piłki nożnej, szkoli grupy młodzików. Radny miasta Siechnice. Mistrz pracy w chaosie,  nasz fundacyjny Steve Jobs- nie ma innowacyjności bez kreatywności. Gdy brakuje nam pomysłu na rozwiązanie jakiegoś problemu Łukasz na pewno go znajdzie.

 

Konrad Krycki

Oaza spokoju, determinacji i pamięci absolutnej. Mózg naszej fundacji.  Współautor naszej strony internetowej. Człowiek, u którego na cuda trzeba czekać jeden dzień, a rzeczy niemożliwe załatwia na już. Student ekonomii z pasją podróżowania.

 

Kamil Falana

Zapalony rowerzysta i fan nowinek technologicznych.  Podobnie jak Konrad, jest studentem ekonomii, który prywatnie rozwija swoją wiedzę z zakresu politologii. Chce szybko osiągnąć określone sobie cele i jest zdeterminowany, by pokonywać przeszkody w ich realizacji.